Секція йоги “BABY ЙОГА”

Йога для дітей – це здоровий хребет, а отже, гарна постава.
Концентрація уваги, а отже, успіхи у навчанні.
Це чудовий вихід для природної дитячої активності.
А ще – чудова форма спілкування дітей та батьків.

Заняття дитячою йогою – це:
1. Формування правильної постави.
2. Вправи на гнучкість тіла і розвиток сили, спритності, швидкості, витривалості.
3. Розвиток координації та пластики руху тіла.
4. Дихальні вправи і вправи на розслаблення.
5. Ігри на набуття навичок спілкування, спостережливості, самостійності, фантазії, активності.
6. Розвиток уваги, пам’яті, уяви, мислення, відчуття, сприйняття, уявлення.

DSC_4344
Дитяча йога поєднує простоту виконання вправ і максимальну користь для здоров’я. Заняття йогою не потребують спеціальної підготовки, підходять дітям різного віку і, що важливо, не мають особливих протипоказань.

DSC_4355
Дитяча йога також є відмінним засобом розслаблення. Особливо корисна йога дітям, які у повсякденному житті відрізняються підвищеною збудливістю, нервозністю, неуважністю.
DSC_4361
Дитяча йога – прекрасний вид рухової активності, який задовольнить потребу ваших дітей у русі. Це особливо важливо в наші дні, коли діти дуже багато часу проводять у сидячому положенні, проглядаючи телепередачі, слухаючи музику або граючи на комп’ютері.
DSC_4357
Дитяча йога – це розслаблення й відпочинок після розумових та емоційних навантажень у школі, вона сприяє розвитку спокою, концентрації й емоційної рівноваги в дітей і підлітків.
DSC_4410
Адаптований для дітей курс хатха-йоги сприяє зміцненню м’язів, вдосконаленню пластики, гнучкості й координації рухів, допомагає зберегти дитині хорошу поставу й навчає уникати травм. Практика йоги допоможе їй краще пізнати своє тіло, бути упевненим у собі й своїх силах, а значить, підвищити самооцінку.
DSC_4407
Наш урок “Дитяча йога” пропонує батькам скерувати наденергію дітей на зміцнення їхнього здоров’я, а дітям – у веселій ігровій формі познайомитися із стародавньою і захоплюючою системою йоги.
DSC_4434
Урок унікальний: на ньому для гармонійного виховання дітей застосовується методика вдосконалення не тільки фізичного тіла, але й душі та духу дитини. Розвиток тіла – це фізичний розвиток, який дає дитині силу, витривалість, прекрасне здоров’я. Розвиток душі містить у собі чуттєвий, емоційний досвід дитини в оволодінні ним мистецтвами й вихованні мистецтва в нім – умінні спілкуватися з красою. Розвиток духу – це пізнання світу й самого себе. Тільки об’єднавши й гармонійно розвинувши тіло, душу та дух дитини, можна виховати його вільною особистістю.
DSC_4401
Особливо рекомендована дитяча йога
• часто хворіючим дітям;
• дітям із захворюваннями нервової системи (ВСД, остеохондроз, енурез);
• тривожним і збудливим дітям;
• дітям, які отримують велике розумове й емоційне навантаження;
• малорухливим дітям.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 0988140040, керівник секції – Аліна Грушевська